«IFODA AGRO KIMYO HIMOYA» kompaniyasi bir necha yillar davomida Respublikamizdagi dehqon va fermer xo’jaliklari, shuningdek, o’simliklarni himoya qilish sohasidagi korxona va tashkilotlar bilan hamkorlik qilmoqda. Joriy yilning 21-23 noyabr kunlari biz (qishloq xo’jaligi) 14-Xalqaro ko’rgazmasida ishtirok etdik. Biz taklif etayotgan mahsulotlar yildan yilga miqdoriy va sifat jihatdan ortib bormoqda.
Tabiiyki, ko’rgazma maydonchasida mutaxassislar potentsial savdo bozorini baholaydilar, mijozlar bilan to’g’ridan-to’g’ri va samarali aloqalarni o’rnatadilar, mahsulotlarni keng ommaga namoyish qiladilar.
Tashrif buyuruvchilar urug’lar va o’g’itlardan tortib dekorativ elementlar va aksessuarlargacha – o’zlari uchun zarur bo’lgan hamma narsani topadi. Bu erda tajribali agronomlar tashrif buyuruvchilarga maslahatlar berib, ekinlarni parvarishlash bo’yicha foydali maslahatlar va ko`plab tavsiyalar berishadi.
Ko’rgazmada ishtirok etish kompaniyamiz va mijozlarimiz uchun samarali bo’ldi. Mahsulotlarimizni hamkorlarimiz hamda mijozlarimizga ko’rsatishga muvaffaq bo’ldik.
Bularning natijasida shartnomalar imzolanib, bizning maqsad va vazifalarimiz amalga oshadi. Farmer va dehqon xo`jaliklari hamda shaxsiy tomorqa egalari uchun zarur bo’lgan yuqori samarali mahsulotlar va xizmatlarni xalqaro bozorga olib chiqish; urug’lar, o’g’itlar, kimyoviy vositalar va qishloq xo’jaligi uchun zarur yangi texnologiyalarga bo’lgan ehtiyojni qondirish uchun imkoniyatlar yaratiladi.

The company "IFODA AGRO KIMYO HIMOYA" has been cooperating with farmers and farms in our Republic for several years, as well as enterprises and organizations in the field of plant protection. On November 21-23 of this year, we participated in the 14th International Exhibition (agricultural). The products we offer are increasing in quantity and quality from year to year.
Naturally, at the exhibition site, specialists assess the potential sales market, establish direct and effective contacts with customers, and demonstrate products to the general public.
Visitors will find everything they need - from seeds and fertilizers to decorative elements and accessories. Here, experienced agronomists will advise visitors, give useful tips and many recommendations on crop care.
Participation in the exhibition was fruitful for our company and our customers. We were able to show our products to our partners and customers.
As a result, contracts were signed and our goals and objectives were achieved. Opportunities were created to bring highly effective products and services necessary for farmers and dehkan farms and individual homesteaders to the international market; to meet the need for seeds, fertilizers, chemicals and new technologies necessary for agriculture.